Zegarki mechaniczne Zaria
Oferuję dwa oryginalne zegarki mechaniczne marki Zaria, pochodzące z ZSRR i datowane na lata 60-70, które stanowią doskonałą okazję dla kolekcjonerów. Są to egzemplarze z ręcznym naciągiem, posiadające oryginalne tarcze, koperty i wskazówki, a ich koperty są pozłacane. Jeden zegarek po nakręceniu działa, drugi wymaga serwisu, co czyni komplet idealnym do renowacji lub na części. Stan wizualny jest zróżnicowany, od lepszego do widocznych śladów użytkowania, co dodaje im charakteru vintage. Zestaw nie zawiera oryginalnych pudełek, a jeden zegarek jest bez paska. To autentyczne pamiątki z minionej epoki.
Podsumowanie wygenerowano automatycznie.Pełna treść oryginalnej oferty poniżej.

Na sprzedaż dwa oryginalne zegarki mechaniczne marki Zaria, wyprodukowane w ZSRR (lata 60–70). • mechaniczne, ręczny naciąg • oryginalne tarcze, koperty i wskazówki • koperty pozłacane (nie są ze złota) • dekle stalowe z numerami • sprzedaż w komplecie – 2 sztuki Stan techniczny: • jeden zegarek po nakręceniu chodzi • drugi nie był sprawdzany/nie chodzi • brak serwisu zegarmistrzowskiego Stan wizualny: • jeden egzemplarz w lepszym stanie • drugi w gorszym stanie – patyna tarczy, rysy, ślady użytkowania • brak oryginalnych pudełek • brak paska w jednym egzemplarzu Stan zgodny ze zdjęciami – zdjęcia są częścią opisu. Zegarki kolekcjonerskie/vintage, idealne do kolekcji, renowacji lub na części. Sprzedaż prywatna, brak gwarancji ze względu na wiek. |
| Formularz ofertowy: |
- Licytuje teraz
- Licytacja może zostać automatycznie przedłużona o 15 minut, aby umożliwić innym użytkownikom licytacji złożenie kontroferty. Może też zostać zakończona przed czasem, jeśli sprzedawca udostępnił opcję zakupu natychmiastowego.
Podaj kwotę: *
| library_books Waga prl » | |
| library_books Piękne obrazy » | |
| library_books Maszyna do szycia meblowa firmy TEXTIMA NR24.91236 » |