Zegarki mechaniczne Zaria

Kwota aktualna: [#0]0.00 PLN
publicPolska » opolskie » pow. kędzierzyńsko-kozielski
gavelLicytacja: publicznaID: 6966e876d734e
Podsumowanie

Oferuję dwa oryginalne zegarki mechaniczne marki Zaria, pochodzące z ZSRR i datowane na lata 60-70, które stanowią doskonałą okazję dla kolekcjonerów. Są to egzemplarze z ręcznym naciągiem, posiadające oryginalne tarcze, koperty i wskazówki, a ich koperty są pozłacane. Jeden zegarek po nakręceniu działa, drugi wymaga serwisu, co czyni komplet idealnym do renowacji lub na części. Stan wizualny jest zróżnicowany, od lepszego do widocznych śladów użytkowania, co dodaje im charakteru vintage. Zestaw nie zawiera oryginalnych pudełek, a jeden zegarek jest bez paska. To autentyczne pamiątki z minionej epoki.

Podsumowanie wygenerowano automatycznie.
Pełna treść oryginalnej oferty poniżej.
Dane szczegółowe
Zegarki mechaniczne Zaria - 01

Na sprzedaż dwa oryginalne zegarki mechaniczne marki Zaria, wyprodukowane w ZSRR (lata 60–70).

• mechaniczne, ręczny naciąg

• oryginalne tarcze, koperty i wskazówki

• koperty pozłacane (nie są ze złota)

• dekle stalowe z numerami

• sprzedaż w komplecie – 2 sztuki

Stan techniczny:

• jeden zegarek po nakręceniu chodzi

• drugi nie był sprawdzany/nie chodzi

• brak serwisu zegarmistrzowskiego

Stan wizualny:

• jeden egzemplarz w lepszym stanie

• drugi w gorszym stanie – patyna tarczy, rysy, ślady użytkowania

• brak oryginalnych pudełek

• brak paska w jednym egzemplarzu

Stan zgodny ze zdjęciami – zdjęcia są częścią opisu.

Zegarki kolekcjonerskie/vintage, idealne do kolekcji, renowacji lub na części.

Sprzedaż prywatna, brak gwarancji ze względu na wiek.

Przypominajka:
Przypomnij o aukcji
Powiadomić przed końcem?
Koniec za:godz.ms
Formularz ofertowy:
Licytuje teraz
Licytacja może zostać automatycznie przedłużona o 15 minut, aby umożliwić innym użytkownikom licytacji złożenie kontroferty. Może też zostać zakończona przed czasem, jeśli sprzedawca udostępnił opcję zakupu natychmiastowego.
Podaj kwotę*
cookie Cookies, zwane potocznie „ciasteczkami” wspierają prawidłowe funkcjonowanie stron internetowych, także tej lecz jeśli nie chcesz ich używać możesz wyłączyć je na swoim urzadzeniu... więcej »
Zamknij komunikat close